GalantWeb

P:2,5V6 motor

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
sonduju zájem o 6A13 motor ,přemýšlím,že rozeberu svůj galant na ND. R.v. 97..Najeto má 218tis km. Poctivých. Motor je v top stavu,je v něm nový olej. Za posledních 20tis km má vyměněný 24ks hydroštelů (orig. mitsu) ,rozvody,vodní pumpu,termostat. Svíce pěkný,šlape jako hodinky,drží čistě volnoběh. Ideál je prodej s převodovkou. Ta je jakš takš v poho. Úměrná těm km. V případě zájmu nabídněte cenu. Rozumnou.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Takže Rafík vyprchal z toho nadšení? Jestli prodáš motor,převodovku a vnitřek, tak i se zbytkem- kastle dveře,haupna, kufr světla,kat, nápravy,nárazníky,nádrž,pumpa,posilovač,.,kola,skla,zrcátka máš jaký?a anténa!!..................zkus to nabídnout vrakáči, jako před rokem Ivan crazy, co to po 14ti dnech od koupě někde u Suchdolu dost rozbil,a  co ti zustane a snad prodáš, získáš možná 2 násobek tvojí ceny za prodej komplet auta. :D Držím palce!   Já bych bral ten plast mezi zad. světlama, když otevřeš kufr,možná stropní tapec a zásuvku na brejle ze střed. panelu,ale to jsou věci, který nejsou až tak duležitý-ihned.
« Poslední změna: 25.01.2011 - 20:53:05 od robb »


Offline morfes

dej vědět až budeš prodávat, měl bych zájem taky o nějaký tapec z kufru - po levé straně hned u víka. Taky si myslím, že rozprodat je lepší, leč smutnější...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rafik

nevyprchal, mám problém s LPG.. sice ani nemám zatím kupce na svojeho galanta, ale to by byl až problém číslo 2
« Poslední změna: 25.01.2011 - 21:46:59 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline kandry

nevyprchal, mám problém s LPG.. sice ani nemám zatím kupce na svojeho galanta, ale to by byl až problém číslo 2
Co máš s plynem ?


Offline Rafik

Chtěl jsem do toho motoru 2,5 dát respirační LPG, které mám zadarmo. Bohužel to není tak jednoduché
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Ghost Buster

No osobně bych radši auto prodal v celku, než ho rozebrat na díly. Ta práce mi tam vadí nejmíň, ale je to hrozně smutný rozebírat do šrotu auto, se kterým člověk hodně zažil.  :angel:

A když už ne to, tak se pak člověku furt válí všude možně doma a po garáži díly na auto, minimálně půlka se jich nepodaří prodat v nějaký rozumný době. Pak lítat po poštách s balíkama atd., dejte pokoj.

Já bych to auto z fleku bral jako zásobu dílů pro přestavbu VR4  :laugh: a pro provoz mýho Galanta. Jenže to by mi to auto stálo minimálně rok, spíš dva roky na dvorku než se mi podaří našetřit a dotlačit nějakou VR4 a to je škoda.  :(

Každopádně o tom autě (jedině jako celku) dost vážně uvažuju...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
díly se mi tu budou válet,ale já rozprodávám i jiný auta,tak mi to nevadí,prostor na mitsubishi si tu udělám. Sem si vědom,že v dílech dostanu víc. Ale je škoda to rozebrat,je to funkční auto a pěkný.

když budeš mít zájem o VR4 napiš,kolega vozí auta z UK.. tak není problém Ti jej dovézt,dovezl jich již mnoho.

zrcátka jsou el. - vyhřívaný- funkční ..viz fotky,kola viz fotky, anténa el. origo funkční.,..



každopádně,kdyby chtěl někdo spolehlivý motor V6 at se ozve..ten to určí,jestli to rozeberu nebo ne
« Poslední změna: 26.01.2011 - 09:39:46 od blazen »


michal95

  • Host
Zdarec, za kolik by si střelil převodovku? :-D dík za odpověď


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301