GalantWeb

K: Zadní světla a nárazník

Offline Pepper

Jsem po srážce s "nedobrzdičem" - sháním levně PZ světlomet a orig. zadní nárazník na r.v. 2000 - barva světle modrá metalíza - viz. můj profil. Nemáte někdo v garáži po tuningu lampy nebo nárazník. Nechci jít do nových dílů a do lakování teď v zimě ...


Offline Pepper

pro doplnění - mám sedan, r.v. 2002 - takže sháním díly z modelů 99 až 03


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Ghost Buster

takže bez kulatý couvačky?

Právě že po Faceliftu, jestli má r.v. 2002, takže s kulatou couvačkou... :mellow:


Offline Pepper

... přesně tak, ty s tou kulatou couvačkou. Koukal jsem na jinou diskusi, kde pár lidí objednávalo z Ostravy a Frýdku-Místku přední světla. Na autodoplnkyrall je uvedeno, že jsou skladem. Zkusím to zatím tam - funglovky 1.266,- za ks.

Ale ten nárazník by mi bodnul, kdyby někdo měl přímo v mé barvě a měl ho k ničemu např. po tuningu. Stejně tak bych případně vzal i víko zadního kufru - koukal jsem, že ho nebudu mít jen hnuté v pantech :-(


Offline Pepper

Tak ani lampy nejsou ... autodoplnkyrall.cz mě teda dostaly. Nejdříve si snimi píšu, vyměňuju fotky, abych se ujistil, že to jsou ty lampy s kulatým světlem, oni mi říkají, ano ano, máme skladem. Pak udělám objednávku a oni mi po pár dnech napíšou: "Sorry, dodavatel světla již nemá v nabídce, nejsme schopni zajistit" :-(

Poraďte, kde za rozumný peníz koupit zadní lampu na sedan r.v. 2002 (s kulatou mlhovkou). Nebo nemá někdo doma za rozumný peníz i ty starší z r. 97-99? Ty bych ale potřeboval obě, pokud by tam pasovaly. Díky za odpověď.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já jsem s nima dopad podobně, zkus automedik.cz, třeba budeš mít štěstí.


Offline Pepper

Díky za tip ... bohužel nemají v nabídce zadní světla :-(


Offline Ghost Buster

Tak ani lampy nejsou ... autodoplnkyrall.cz mě teda dostaly. Nejdříve si snimi píšu, vyměňuju fotky, abych se ujistil, že to jsou ty lampy s kulatým světlem, oni mi říkají, ano ano, máme skladem. Pak udělám objednávku a oni mi po pár dnech napíšou: "Sorry, dodavatel světla již nemá v nabídce, nejsme schopni zajistit" :-(

Poraďte, kde za rozumný peníz koupit zadní lampu na sedan r.v. 2002 (s kulatou mlhovkou). Nebo nemá někdo doma za rozumný peníz i ty starší z r. 97-99? Ty bych ale potřeboval obě, pokud by tam pasovaly. Díky za odpověď.

No nechci bejt sejček, ale vypadá to, že za chvíli budou díly na Galanty rarita  :'( už postupně končí druhovýroby... :big grin:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Snad ne,mě v autodílech tvrdí,že se čeká na kontejner z Asie.



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ty z toho prvního odkazu jsou pěkný, ale jsou tam červený blinkry, 2 roky jsem s tím bojoval, než jsem svoje červ. blinkry předělal na oranž, ale nejvíc se mi líbily ty bílý světla, co sem dal na ukázku kdysi drak, ty bych bral.Ještě se dělaly jedny, ty byly fakt top a ty bílý byly někde tady ,ale spousta obrázku už nefunguje, škoda......http://www.galantweb.com/index.php?topic=1268.15
« Poslední změna: 31.01.2011 - 21:08:45 od robb »


Offline Pepe

Ten druhý odkaz je Taiwan , blinkr by byl bílý . A nárazník koupí na vrakáči, jinak jen v USA za 150$. :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
a zase jen ebay http://motors.shop.ebay.com/i.html?_nkw=mitsubishi+galant+tail+&_cqr=true&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_nkwusc=mitsubishi+galant+tails&_rdc=1
...tyhle světa vubec neznám. Sakra, to jsou leštěnky!! U toho červenýho- nevim, možná ty světla maj jen sundaný plexisklo, viděl jsem to na pár hondách.
« Poslední změna: 31.01.2011 - 21:43:35 od robb »


Offline Drak

tyhle světla jednu dobu vyrábělo depo na taiwanu a byly na ebayi k sehnání
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to jsou přesně ty, co jsem myslel a sháním!!!!!!!!!Tos mi neměl ani ukazovat. :'(Daj se ještě sehnat?Prosím. :mad:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 31.01.2011 - 22:26:22 od robb »



Offline Jindřišák

Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
cena  za  szt.  185  zł.
Což je 1100 kč a za to se myslím dá koupit i u nás nebo se pletu?
« Poslední změna: 31.01.2011 - 23:07:30 od Radous »
Radouš