GalantWeb

Prodám Galant 2.0 GLSi 1988

Offline Jiiira

Prodám Galant 2.0 GLSi 1988 80kW - pojízdný, s papírama. Emise do 2/2013, STK do 3/2011. Auto je plně pojízdné, servo OK, brzdy OK, opotřebení odpovídá věku. K autu jsou originál lité disky Mitsubishi 15" s letními pneu + zimní gumy na neoriginál litých 15" discích. Volant je sportovní Ralliart s menším průměrem, než se jinak dávaly. Tapecírunk je taky OK.
 
Technik na STK se tomu zdráhá dát technickou kvůli korozi, ale už od začátku prohlídky na tom hledal hnidy, takže jestli máte vstřícnějšího technika, mohlo by to ještě technickou dostat - a za 2 roky už Míca půjde dát na veteránské papíry, protože jí bude 25 let  -_-

Prodávám na náhradní díly a za hubičku - řekněme za 5.000,- (při větším zájmu dostane přednost vyšší nabídka).
Správně bych ji měl nejspíš dát do šrotu, ale mně se prostě příčí vyhodit auto, který jezdí...

Větší fotky jsou/budou tady na webu v Garáži  (http://www.galantweb.com/index.php?action=garage;sa=view_vehicle;VID=193 )...
 


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
ale eko ještě asi zaplacený není co? Jinak by mě to vyšlo levnějc než oprava tý mý jednotky :-D
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Jiiira

Ne, není - kupoval jsem ho dřív, než tuhle zlodějinu vynalezli.
 


Offline Jiiira

Do fotek v Garáži (link je v úvodním příspěvku) jsem přidal větší fotku toho sportovního volantu Ralliart.
BTW to zubaté kolem něj k němu nepatří, jsou to zbytky obalu "bambus", co jsem si na něj kdysi dal...  -_-
 


Offline Jiiira

Nikdo nemá zájem? Je možnost do této středy, pak dám mícu do šrotu...  :(


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
jak vážný je to s tou korozí? Můžeš dát pár fotek? Brácha teď nějakej šrot shání
Radouš


Offline Jiiira

Jak píšu někde v úvodu, na STK jsem narazil na technika, kterej na tom hledal hnidy, sotva jsem tam vjel - očumoval mi kola, jestli jsou standardní (jsou), přitom se stejnejma jsem tam byl minule a nikdo po nich ani nevzdechl, a tak... Brzdy mi dokonce pochválil, ale když to prohlížel zespodu, tak mi ukazoval na nějakej nosník a něco vzadu (většina koroze je u zadních kol) a že by se to muselo vyvařit a kdesi cosi...
 
Do protokolu napsal tohle:
   "oba zadní prahy zevnitř
   pravý přední nosník
   oba zadní lemy
   zadní nárazník" (tím možná myslel ten plech pod nárazníkem - ten spoiler)
 
Když se podíváš na fotky co tady mám v "garáži" (nahoře je link), tak na té fotce zezadu je něco vidět - fotky spodku jaksi nemám ;-)
 
Podle mého názoru by se to muselo opravdu vyvařit, aby bylo vidět, že ta místa někdo opravoval, a pak to protáhnout nejlíp přes nějakého spřáteleného technika, který nebude hledat důvody, proč to nepustit, ale spíš naopak ;-)  Jo, a emise jsou v pohodě, ty už to má!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak to nic. Vyvařovat se mi to nechce  :undecided:
Radouš


Offline Jiiira

To je snad logický, že to chce na tom nějakou práci udělat, když to prodávám za cenu levnějšího mobilního telefonu... :o  Jen ty kola, co k tomu jsou, maj větší cenu - o motoru, řídící jednotce a dalších věcech ani nemluvím...
Kdyby tomu nebylo vůbec nic, tak to nechám k doježdění manželce, která s tím teď jezdí do práce... -_-


Offline Jiiira


Tak Galant prodán do šrotu.  R.I.P., sloužil dobře...   :mad:



Offline tomasssr

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Mitsubishi Galant IV</a>


Minutu ticha za tohoto krasavce z dob dávno minulých  :'(
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw



Offline tomasssr

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Mitsubishi Galant Rally</a>


Dík -_- Tak sem hodim ještě jedno, když se líbí...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline LivArt