GalantWeb

Díly na G 93-96

Offline Howler

levně díly na kulatáka, skoro vše krom blatníků je OK, vyměním díly za dobrý pravý blatník


Offline Howler

O víkendu jsem byl díly trochu pofotit, tak kdyby měl někdo zajém, tak se dohodneme, posílám  dobírkou či osobní převzení preferuji -_-


Offline Howler

..


Offline Howler

Zapoměl jsem ještě na volant s airbagem


Offline Howler

Kompletní motor s převodovkou 1.8 93KW  165tis a  interier v krásném stavu k mání...


Offline Majk

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Zdravím,potřeboval bych topení,je k mání? a za kolik,jen topné těleso.
Dík.


Offline koubecx

Zdárek, potřeboval bych víčko rozdělovače.. bylo by ?
Galant 1,8 85kW r.95


Offline zlobidlo10

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Ahoj mám prosbu.Sháním střešní psuvné krytky.Nějakej dobrák je vyloupnul a nemůžu je nikde sehnat.Pokud je by byly tak koupím.Díky moc.


Offline Howler


Offline M.A.R.T.I.N.

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
krom serva mám vše  -_- více na SZ

To servo co jsi mi prodal stojí za hovno. Výslovně jsem ti psal, ať zkusíš jestli na něm není vůle, napsal jsi že je v poho...rozbalím a zjistím že je to horší než to mé staré...a jěště navíc tak prasecky zarezlý(ani brzdovka sis tím neporadila) v tom držáku kterej má střžený šrouby....
Kauf za všechny drobný...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
zdar hele co za chladič? a potřeboval bych i  předni pravé rameno je ok? mě totiž klepe spodní (nebo prý zadní ale spíš doryčný myslel spodní) rameno
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kandry

zdar hele co za chladič? a potřeboval bych i  předni pravé rameno je ok? mě totiž klepe spodní (nebo prý zadní ale spíš doryčný myslel spodní) rameno
mám chladič z 2.5 V6 zjisti jestli by ti pasoval a domluvíme se


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
hmmmm ale jak to zjistím?? a co cena??? :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Howler

zdar hele co za chladič? a potřeboval bych i  předni pravé rameno je ok? mě totiž klepe spodní (nebo prý zadní ale spíš doryčný myslel spodní) rameno
čau, chladič mám z 1.8 a jedním ventilátorem, jsou tam sice 2 žebra či 3 vypadaná, ale na funkčnost to nemá vliv. Neteče. Navíc tuším že je z dieselu tudiš je širší o 10cm a lépe chladí. 100% bude pasovat cena 500,- a na to přední právé rovné rameno se kouknu jak na tom je. Napiš mi do SZ.



Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak změna plánu mrkl sem na auto co měl servisák přesně na mysli a ono to má vůli v takové zahnuté kostici u kola to v tom čepu lítá tak půl centimetrem......

pod čím to v katalogu mám hledat??? a jak poznám jestli není i to rovné rameno ko nebo jinak co vše může být ko když je vymlácená tato kostic e dole u ramena?

díky za tipy.... :angel:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jj taky sem se tam díval......
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Jindřišák

Jestli chceš, tak bych možná měl ramena z pravé strany jetý bez vůle. Nevím co by vydržely, jsou z toho vraku co jsem vytáhnul. Jestli si to měníš sám a chceš to ještě na nakej čas tak ti je za nějakou symboliku prodám, pokud by měly vůli, tak to nemá cenu, musel bych kouknout :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.