GalantWeb

koupím klapku sání 1990

Offline odos

koupím klapku z 4G63  2.0, 106kW, rok 1990.  nebo ji za něco vyměním. snímač plohy mám. nutně...


Offline odos

koupím klapku z 4G63  2.0, 106kW, rok 1990.  nebo ji za něco vyměním. snímač plohy mám. nutně...

nikdo nic?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jukni po vrakáčích tam toho bude...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

jukni po vrakáčích tam toho bude...
... no sehnat klapku na DOHC nebude až taková sranda :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline rbshooter

čau  jednu klapku  mam  z mího  lancera  motor 1,8GTI takže by to mělo sedet je to rok 91
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline odos

... no sehnat klapku na DOHC nebude až taková sranda :)
klapka na DOHC a SOHC je rozdíl?


Offline odos

čau  jednu klapku  mam  z mího  lancera  motor 1,8GTI takže by to mělo sedet je to rok 91

ahoj. pokud bude shodná, co za ni chceš ????


Offline Drak

klapka na DOHC a SOHC je rozdíl?

je tam rozdíl v průměru a pak v podtlacích, ale to se dá obejít
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline rbshooter

ale snímače by mohly sedět?

Odkud jses ?

cena nevim  cca 200-300?  fakt nevim
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline Drak

senzor je bud



nebo u starších provedení
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Klapka z Galanta 1,8 , r 90 se válí v mém sklepě , snímač polohy má ale chybí ISC motor .  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline odos

ale snímače by mohly sedět?

Odkud jses ?

cena nevim  cca 200-300?  fakt nevim

to bych ji vzal z te 1,8.je kompletní?  můžeš poslat foto? jsem ze Zlína
 jinak za 400 jsem sehnal z vrakáče z Hyundaye sonaty rok 1997. vypadá úplně přesně, kterou potřebuji a má i shodný snímač klapky, ale nevím, zda ji můžu použít...
drak : díky za foto, na elektriku 1990 potřebuji ten snímač z první fotky. potřebuji ji asi kompletní.


Offline Pepe

Z Hundaye je klapka stejná , jsou to motory Mitsu , jediný problém asi bude snímač polohy klapky - tyto ročníky mají ne 3 kontakty ale 4- přičemž ten čtvrtý je spínač volnoběžných otáček .- Popsáno v Nastavení volnoběhu . Klapka z 1,8čky není komplet- jak jsem psal - chybí ovl.motor bypassu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline odos

Z Hundaye je klapka stejná , jsou to motory Mitsu , jediný problém asi bude snímač polohy klapky - tyto ročníky mají ne 3 kontakty ale 4- přičemž ten čtvrtý je spínač volnoběžných otáček .- Popsáno v Nastavení volnoběhu . Klapka z 1,8čky není komplet- jak jsem psal - chybí ovl.motor bypassu .

normálně z toho hundaye i když je to 97rok má jen 3 kontakty a SAS je zvlášť. tak já ji asi vemu. a kdyby náhodou, snímač mám doma náhradní na tuto klapku..


Offline Pepe

Jo, mělo by to sedět . Když tak písni a já vyhrabu nějaká pdf. ka a manuály . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline odos

Jo, mělo by to sedět . Když tak písni a já vyhrabu nějaká pdf. ka a manuály . -_-
jo potreboval bych schema elektriky 1988 a 1990. po otoceni klicku kontrolka motoru rožne a hned zhasne(blikne). nejede mi po výměně motorové kabeláže otáčkoměr