GalantWeb

Nefouká!!!!

Offline koubecx

zdarec, mám Galanta 95 a nefoukaj mi větráky na topení, čím to může být??? může to být tím že nemám tlačítko na vnitřní/vnější okruh?? do pojistek jsem se koukal a jsou o.k.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Drak

prepinacem to nebude. když jsou pojistky OK, tak se koukni jestli jde napětí přímo do motoru ventilace a regulatoru otáček
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koubecx

ok, díky... zítra testnu  :mellow:
Galant 1,8 85kW r.95


Offline koubecx

vyřešeno, už to zase fouká... 2 hodiny jsem se trápil a jakmile jsem odmontoval kastlík tak to začalo foukat  :D nechápu :D
Galant 1,8 85kW r.95


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
vyřešeno, už to zase fouká... 2 hodiny jsem se trápil a jakmile jsem odmontoval kastlík tak to začalo foukat  :D nechápu :D


 a to budeš jako jezdit bez kaslíku ...??? :o dej foto....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline LivArt

podle mě to bylo myšlený tak, že jako jak sundal a kastlík, tak to začlo fungovat, tak ho vrátil zpátky a funguje to dál.
Pro jistotu bych zkontroloval konektory a nějaký hodně ostrý ohyby kabelů, jestli není někdě nějakej zlomenej nebo něco.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
podle mě to bylo myšlený tak, že jako jak sundal a kastlík, tak to začlo fungovat, tak ho vrátil zpátky a funguje to dál.
Pro jistotu bych zkontroloval konektory a nějaký hodně ostrý ohyby kabelů, jestli není někdě nějakej zlomenej nebo něco.


 jak píšeš kabely a konektory ... taky mě to napadlo ale co až to dá zpátky...... a nepošle foto a nepošle....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koubecx

normálně jsem to zase vše přimontoval zpátky a zatím to funguje... asi to byl jen nějakej překroucenej kabel
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Pepe

 :D Kabílky a konektory jsou sviň. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:D Kabílky a konektory jsou sviň. -_-


 nevim jak ale takhle sem si jednou  přskříp a přeštíp svazek co vede do zadních lamp... u žraloka.... dodnes nevim jak se mi tam dostal... vylítaly pojistky a po prdelce....takže svorky.... a hurá.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)