GalantWeb

ND díly v kelly se slevou

Offline Jindřišák

Kdyby někdo chtěl, zase tu je akcička. Nyní mam slevu 30% a měla by se zvednout na 40%. Kdo teda bude něco chtít, tak napište. Přibližnou cenu si dokážete spočítat všichni. Slevy neplatí na výprodej. Akce trvá po dobu 4 měsíců. -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline morfes

no já bych něco bral...těch 40% bude výhledově někdy - to zní lákavějc, než 30 :)
kotouče potřebuju, tak ty bych bral hned - písnu číslo.
možná by si něco vzal otec na nissana, tak jestli by to nevadilo...

peníze na účet chceš nebo jak? A můžu si to v kelly vyzvednout sám? jsem skoropražský :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline BlackJack

Ani při uplatnění 40% slevy si stále nepolepšíte oproti konkurenci. Kelly jsou vydřiduši.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline morfes

koukám ty jo :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
já teda nechci bejt hnidopich ale i chlazený kotouče na jeepku sem tam sehnal o 1200,- pěněz dražší něž origimály ... za 4600,- jeden nejde o prachy ale o princip přece.... blbej pilovej filtr o 468 kěček ale je to uplně stejná značka... no nevím no.... a mělo to proběhnout přes kamarada  z autokelly a mýho servisáka.... jde vo prd. ale nesere to...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Jindřišák

Asi se levněji sehnat daj. Měl jsem vám o tom jen říct, je to přes manžela sestřenky. Tech 40% šel v pátek vyjednat, nevím jak uspěl, musím se ho pak zeptat. Ale tuším, že na skla tam byla slevička i 70% :). Jinak díly bych posílal poštou, protože se musí obvolávat prodejny a maj hemcy, proč si to nevyzvedne osoba na kterou ten účet je. Jen v olmiku máme známyho na prodejně, kterej vám to bez keců dá.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
od jindřišáka jsem už nakupoval a fakt se slevou levně, ale možná , jak- co se vyplatí, já jsem spokojenej a ještě  1 děkuju. :big grin:


Offline Feska

Zdravim, shánim dálkové ovládání na Mitsubishi Galant 2,4 GDI, rv. 1999..
Dálka nebyla v klíči, ale jako přívěšek, jen dvě tlačítka LOCK, UNLOCK.
Pokud by někdo věděl kde ho sehnat jinde než v original servisu za 3200, dejte prosim vědět..
Obvolal jsem mnoho vrakovišť a náhradních dílů a nikde ho zatim neměli.
Díky.. TF..


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Zdravim, shánim dálkové ovládání na Mitsubishi Galant 2,4 GDI, rv. 1999..
Dálka nebyla v klíči, ale jako přívěšek, jen dvě tlačítka LOCK, UNLOCK.
Pokud by někdo věděl kde ho sehnat jinde než v original servisu za 3200, dejte prosim vědět..
Obvolal jsem mnoho vrakovišť a náhradních dílů a nikde ho zatim neměli.
Díky.. TF..

spousta lidem to přestalo fungovat já bych Ti doporučil magicar je to luxus kterej za ty prachy stojí a s dálkovým startem budeš maxiking ....
Ale ted vážně měl sem asi to samý....a poradil mi to tenkrát taky někdo odsud a udělal sem dobře....dnaska to stojí už "jen" 4ooo tehdá to stálo skoro 10ooo ale litovat nebudeš...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)