GalantWeb

KoupimGalant 1997-2004 8.g

Offline Indigo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdar kluci, shanim Galanta - zraloka, nevi nekdo o nejakem dobrem kupu? Nechci zadny prehnany tuning jako treba kridlo ... spis bych bral benzin nez naftu. Jestli by to byla 2.0 nebo 2.5V6 verze je jedno. Tak jestli o necem vite, napiste mi sem nebo na 775344954 nebo email: fialamartin@seznam.cz
Jen pojizdne a v primerenem stavu. Na cpani penez jsou lepsi Fiaty  :mellow:


Offline tomasssr

http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=ltcxooc24o4m
 80 tis. najeto, facelift sport edition V6 manuál v černé kůži, jeden z posledních modelů výroby. Životní kup, jen to chce prachy :D :D :laugh: :laugh: :D :D :big grin:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tak ten je luxusní.....ta černá kuže to je mňamka.......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak ten je luxusní.....ta černá kuže to je mňamka.......

Já mám zase raději světlou
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Já mám zase raději světlou


 té jasný kažýmu se libí něco jiného.... v mišce sem měl kuži pul napul a taky to šlo... jen ta světlá trochu trpěla neměl sem náladu a chuť to pořád čistit .... a hlavně světlá podlaha.... no peklo ... sem trochu prasátko no.... :-)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr


 té jasný kažýmu se libí něco jiného.... v mišce sem měl kuži pul napul a taky to šlo... jen ta světlá trochu trpěla neměl sem náladu a chuť to pořád čistit .... a hlavně světlá podlaha.... no peklo ... sem trochu prasátko no.... :-)


Přesně, nejhorší je světlý látkový interiér, tož to si zkuste někdy řídit s nohama od hnoja, v tom černém se to vše krásně schová a voňavý stromeček vše zakryje -_- :undecided:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Miluju světlý interiér a mám rád čisto. Na hnůj mám pickupa a na ušmudlání do práce fábii
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To já mám taky rád čisto v tahači mám žlutej světlej koberec a řidim ho pouze v ponožkách (bílejch) ale mišku  a i jeepku používám deně a kdyo  by to pořád luxoval....a čistil... auto má sloužit a vyhovovat a ne abych byl jeho otrok...
« Poslední změna: 26.03.2011 - 12:47:39 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
že bych pořát pucoval auto to se říct nedá. Akorát si dávám bacha kam strkám nohy a to bohatě stačí. V letě jezdím úplně bez koberečků a 1 za 14 dní to jen vysaju
Radouš


Offline Indigo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
No ten z Nemecka je krasnej, ale tolik penez dohromady nedam. Uz se mi prihlasil jeden uzivatel tady na galantwebu, tak mozna koupim od neho...
Kluci chtel jsem se zeptat, mozna blbe, mozna az tak ne - kolik tak zhruba je zivotnost toho V6 motoru 6A13?
Dohadoval jsem se se svojim tatou, kterej by nechtel Japonce, protoze zastava nazor jedine BMW a je taky fakt ze vim 735 bavorak najezdi pul milionu v klidu i vic...
Jsou na tom motory Mitsubishi taky tak podobne, kdyz jestli se vam chce, tak mi se pisnite kolik uz ma najeto to vase

Dik, Martin


Offline LivArt

indigo: mno, znám jedno bmw 316i, co má tak 250 a už je kousek před smrtí... Záleží od majitele co to měl před tebou. :mellow:


Offline Drak

tohle je spíš o tom, jak se kdo k motoru chová a jestli se o něj stará tak, jak motor potřebuje.

Jinak osobně znám motory, který mají najeto podle tacho víc než 300 a to si myslím, že stejně ten počet byl stočenej dolu, když auto měnilo majtele :)

motor nemá známou všeobecně se vyskytující závadu.  Když už v motoru něco cvaká a nebo mlátí, tak je to většinou zaviněno špatnou udržbou a nebo použitím naplní nebo dílů, který tam nemaj co dělat.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tomasssr

No ten z Nemecka je krasnej, ale tolik penez dohromady nedam. Uz se mi prihlasil jeden uzivatel tady na galantwebu, tak mozna koupim od neho...
Kluci chtel jsem se zeptat, mozna blbe, mozna az tak ne - kolik tak zhruba je zivotnost toho V6 motoru 6A13?
Dohadoval jsem se se svojim tatou, kterej by nechtel Japonce, protoze zastava nazor jedine BMW a je taky fakt ze vim 735 bavorak najezdi pul milionu v klidu i vic...
Jsou na tom motory Mitsubishi taky tak podobne, kdyz jestli se vam chce, tak mi se pisnite kolik uz ma najeto to vase

Dik, Martin

No, kámoš, co měl ještě nedávno BMW 744 V8, tak musel při  necelých 200tis. km udělat generálku motora, z ničeho nic když jel po městě mu prdlo vodní čerpadlo, dýmu a páry z kapoty jako prse, prasklé obě hlavy, cena za opravu cca 40. tis u známého.
Starej dobrej 2.5V6 v Galošu je při dobrým zacházení téměř nesmrtelnej, až teda na ty hydroštěly co furt cvakaj :-)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline tomasssr

indigo: mno, znám jedno bmw 316i, co má tak 250 a už je kousek před smrtí... Záleží od majitele co to měl před tebou. :mellow:

To bude tím že BMW (aji celkově němci) neuměj udělat dobrý menší čtyřválce, jak 316 tak 318 V4 jsou motory řekl bych k hov.u! ^_^
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Co to tady melete? 300tis km najede i Daewoo. Já měl 80tis na skútru jednovál s obsahem 125 a jezdil jen to hřmělo a to ještě nevím o kolik byl stočenej než sem ho koupil. Nikdy sem na něm nic nedělal. Jen olej, gumy a benzín. Předloni jsem ho prodal a hrdě jezdí do dneška. Půl mega najede i blbej favorit a bude jezdit ještě hodně dlouho i bez generálky. Vždycky je to jen o údržbě. To že někdo dupe na studenej motor přece není konec. Akorát časem začne chlastat olej  -_-
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
,miška r.v. 97" v6 najeto 330000,-  a vše original pochopitekně rozvodák a kladka výměna.
A to sem se sním moc nemazlil jen dostal co potřeboval....
Ale každej kdo ho neměl Ti řekne něco jinýho že je lepší to co měl on... teda pokud se mu to nepokakalo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
sám za sebe říkám že galant je nejlepší auto po všech stránkách jaké jsem kdy měl. Vůbec žádná porucha, velice snadno se udržuje v čistotě což se o jiných autech říct rozhodně nedá, nikde nic nevrže, oproti jiným benzínům málo žere, origo muzika na vysoké úrovni. Krom koroze není nic co mi na tom autě vadí. Jedině snad kastlík ve dveřích mohl být větší a loketní opěrka o 5cm delší
Radouš


Offline Indigo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
no z mojich zkusenosti jsou i takovi, kteri jezdi Lagunou 2 3.0l automat a furt je s tim nejakej problem a treba naposled mu to stalo pul roku v servise a nikdo nevedel jak to dat dohromady, ale stejne mi rekl ze je to suprovy auto a ze se mu s tim jezdi paradne :-)
no jinak je asi jasne ze kazde auto se da odrovnat i pri 100k a jeste driv, kdyz s nim jezdi hnup
jinak jsem jeste slysel takove nazory ze treba motory od Hondy zerou min, to beru s rezervou...


Offline tomasssr

Jak že motory od hondy berou míň??? Jako benzínu? To pak musíš srovnávat srovnatelné, např. Galant 2.0 s Acordem 2.0, kde je na tom o něco líp Galant apod..
To jsou prostě podobný keci, jako že japonec nakonec, protože na něj neseženeš náhradní díly, a když už, tak za těžký love :P
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tož každéé prd se musijoo  přesvědčit na vlastní "peněženku" to ínáč ani nendééé... :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)