GalantWeb

KoupimGalant 1997-2004 8.g

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
pokud nehledíš na spotřebu tak doporučuju E39 540 BMW..  je to moc fajn kára a hlavně RWD. Nijak extra se to nekazí. Pokud chceš galanta tak 2,5.. taky se nekazí,chcípají hydra..oprava za 16tis.. do originálu aby to chvíli fungovalo jak má.

Záleží co co chceš.. obojí žere na dnešní ceny benzínu dost


Offline tomasssr

S E39 zapadneš do provozu podobně jako se škodárnou, to má dneska skoro každý, kdežto s Galantem budeš hvězda! :D
Potom řízení, těchto dvou aut je zcela odlišné, u BMW je vše tuhé, od podvozku, sedaček, řazení, pedálů, posilovače, tlačítek, páček :-) oproti Galantu, kde jde vše ovládati lehounce jako pírko, přitom má výborný a jistý podvozek, kam se na něj hrabou helmuti  :D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Ghost Buster

no z mojich zkusenosti jsou i takovi, kteri jezdi Lagunou 2 3.0l automat a furt je s tim nejakej problem a treba naposled mu to stalo pul roku v servise a nikdo nevedel jak to dat dohromady, ale stejne mi rekl ze je to suprovy auto a ze se mu s tim jezdi paradne :-)
no jinak je asi jasne ze kazde auto se da odrovnat i pri 100k a jeste driv, kdyz s nim jezdi hnup
jinak jsem jeste slysel takove nazory ze treba motory od Hondy zerou min, to beru s rezervou...


Já bych ti stejně tak řekl, že Galant je super a jezdí skvěle, přestože už dva měsíce nejezdím kvůli dosud neúplně diagnostikované závadě na řízení. Dej si velikýho bacha na to, od koho kupuješ Galanta. Z vlastní skutečnosti doporučuji koupit auto od někoho, kdo se o něj opravdu stará. Já koupil auto, co už toho má hodně za sebou a předchozí majitelé nechávali vše na servise. Auto sice chodilo na prohlídky do servisu, ale teď se na tom se*e co může - je to k vsteku, jenom leješ peníze a leješ.

Připlať si a nech si něco dotáhnout z DE co zažilo málo majitelů a má relativně málo km... Jinak motor 2.0 16v se zdá být také nezničitelný  -_-