GalantWeb

Znovuzrození Galantíka

Offline Rafik

Tak musím se pochlubit, ke dnešnímu dni se mi povedlo dát do kupy jednoho Galanta. Kupoval jsem ho na díly, bouraného, bez TP, bez STK. Rozhodl jsem se ale ho opravit a zlegalizovat  ^_^ Nejdříve dlouho trvalo vyřízení duplikátu TP, pak auto bylo v servisu, udělaly se nutné opravy, přední bouraná část auta se rozebrala, vyměnila a uchytila. Nakonec se vyměnily pneumatiky a čelní sklo, udělala se STK a auto může legálně vyrazit na cesty :) Teď budu Galanta prodávat a i když na tom prodělám, mám velkou radost, že se to podařilo a neskončil na vrakovišti :)

Jinak pro zajímavost - jedná se o 2,5 V6 4WD 4WS, r.v. 1993, tempomat, digiklima, dvoupolohový el. šíbr, 4x el. okna, tažné zařízení, LPG (nádrž místo rezervy), originální ALU disky (nově vyvážené pneu), zatmvená skla s atestem, dvojitá koncovka výfuku, parkovací senzory.

Má ještě několik věcí, které by bylo dobré udělat, ale pro provoz je způsobilé a závady podle protokolu z STK jsou lehké.

Prodejní cena k jednání je 22tisíc.
« Poslední změna: 27.03.2011 - 21:18:39 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline LivArt

tak to tleskám, ten je teda skvělej... A je na plyn, to bych si ho radši nechal nebo "daroval" někomu do rodiny, než ho svěřit nějakýmu závodníkovi.

nešlo by pro něco sepsat návody? třeba pro ty parkovací senzory


Offline Roumen

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Chlape, fakt klobouk dolů. Je nadherny a tež doufám, že se pro Galíka najde nějaky páníček, ktery si ho dál vymazli a ne nějake prase, ktery ho akorat tak doděla.


Offline Rafik

Tak Galant už je prodaný.... Jinak díky za komentáře :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Duni


Offline Jindřišák

To bylo teda hooodně rychlý :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rafik

Během jednoho dne volalo spousta lidí, domluvené tři schůzky... prodáno prvnímu zájemci, který se na to přijel podívat. 
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Jinak pro zajímavost. Auto mělo PŮVODNÍ elektronické tlumiče a FUNČNÍ natáčecí zadní nápravu !!! a to prosím najeto 320tisíc km
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline rbshooter

co ?  :mellow:
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak jestli to mělo původní tlumiče po 320tis km tak potěš koště  :roll:  :laugh:


Offline rbshooter

myslim  tu elektronickou napravu  a natáčecí tlumiče co to jako  ma byt  to se nedělá
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline Drak

4WS bylo u 4x4 standart a tlumiče s nastavitelnou tuhostí za příplatek :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline rbshooter

Tak to jo  to je dobrá palba  mě se do toho  pletlo   změna viskozity oleje podle  eletrikého napětí
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.