GalantWeb

Tak jsem se dockal

Offline Loser

tak jsem se konecne dockal a u baraku mi stoji vysneny Galant 2.5 V6 (98)
Diky vsem, co mi zde kdysi davali tipy a rady (jmena uz se mi nejak vychlastali z hlavy)
Doufam, ze me Prazska sekce prijme mezi sebe a tesim se az se s nimi i vsemi dalsimi budu potkavat na cestach.
Jezdete bez nehod, ja se o to taky pokusim
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tož sis pěkné polepšil do garáže....koukej se o ňu pěkně starat....o mišičku....dobřes kooopil synku dobře....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Krásnej, tak at slouží, koukám i náký větší rádio ti tam nechali,   asi nebyl levnej, co?


Offline in4mator

Tak to je opravdu nádherný kousek, přesně podle mých požadavků, za kolik ho prodáš? :) Já jsem nakonec koupil kombíka sice hodně levně, ale ne v úplně ideálním stavu, už řeším první problém. Napiš nějaké podrobnosti, kolik má najeto, kolik tě stál a odkud ho máš... A jinak ti samozřejmě přeju mnoho společných kilometrů s ním.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak to je opravdu nádherný kousek, přesně podle mých požadavků, za kolik ho prodáš? :) Já jsem nakonec koupil kombíka sice hodně levně, ale ne v úplně ideálním stavu, už řeším první problém. Napiš nějaké podrobnosti, kolik má najeto, kolik tě stál a odkud ho máš... A jinak ti samozřejmě přeju mnoho společných kilometrů s ním.


copak řešíš za problém....?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Loser

byl jsem si pro nej az v Hamburku. Koupil jsem ho od nejakyho poety, kterej ho mel akorat par tejdnu a prisel na to, ze to moc zere. Puvodne za nej chtel 2200 Ojro, ale nechal jsem ho trosku podusit a nakonec se ho "zbavil" za 1800. Nikdo se o nej asi moc nestaral. Najeto mel neco kolem 145 000 (ale kdo vi?).
 Ja tomu vubec nerozumim, ale kamosi, co pro nej se mnou jeli to vomrkli a s usmevem na xichtet rekli "BER TO". Po technicke strance naprosto v poradku (podvozek, brzdy, motor a dalsi blbosti), interier taky mnamozni.
 Mensi zavady: lehce promackla predni kapota presne uprostred a stim souvisela i rozbita maska mezi svetlama (prej do nej nacouval nekdo s velkym autem a taznym), lehce orezlej levej zadni lem blatniku a v u levyho predniho kola byly ulomeny dva srouby (Ale typek rikal, ze s tim byl dokonce i v praze a na dalnici zkousel, co to da a vse v pohode .... sebevrah).
 To bylo vse. Za par kacek jsem to nechal u kamose vsechno poopravovat a hlavne umejt a je z nej zase fesak.
 To "vetsi" radio se mi tam fakt libi. Jeste ho teda nemam poradne otestovany, ale je to vlastne navigace, radio, CD/DVD/MP3/MPEG/AVI prehravac + synchronizace s mobilem pres bluetooth (da se pres to ovladat celej mobil a dokonce i volat) + USB konentor. Melo by to fungovat v podstate jako jakejkoliv soucasnej dotykovej mobil, takze je mozny do toho nahrat ruzny mobilni aplikace. No jeste uvidim, jaky zazraky z toho vytahnu. Jen doufam, ze to nebude chtit hned nekdo zabavit (asi pres to budu muset hazet rucnik, kdyz to necham nekde stat  ^_^)
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hezká cena!!Jestli s tim ale parkuješ jen na ulici, tak to rádio bude dobrá lákačka pro nenechavce.
« Poslední změna: 31.03.2011 - 19:41:35 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Hezká cena!!Jestli s tim ale parkuješ jen na ulici, tak to rádio bude dobrá lákačka pro nenechavce.

přesně ... s tebou souhlasím.....bud ho něčím schovej nebo ho něčím přikrej.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tomasssr

Pěknej pěknej,  hlavně ten interiér, hned jsem si vzpomněl na to pohodlí, útulnost a vůni vanilkového stromečku, šel bych do něj zas, ale musel by být už v plynu, bo při dnešních cenách benzínu, je  to fakt dost, ale tak záleží kolik km najezdíš..
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Rafik

jooo pěkný mazel.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe tady doporučoval E85 místo benzínu, tak to riskni, já se chystám taky, až teda budu mít cestu do Modřan nebo Davle................... ........................ ...............  lehce orezlej levej zadni lem blatniku .........ted jsem ho objednával v automediku za 450kč místo 750kč, co nabízej jiný firmy na netu, no a výsledek?- ani se neozvali, takže ho asi nemaj-stejná situace, jako ,když jsem od nich sháněl přední světla, škoda, maj super ceny, ale zboží už ne. :'(
« Poslední změna: 31.03.2011 - 21:45:17 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Pepe tady doporučoval E85 místo benzínu, tak to riskni, já se chystám taky, až teda budu mít cestu do Modřan nebo Davle.

na mišce v6 to nepoznáš.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Loser

Robb: covece, E85? To je jako nejaka silnice? Neco jako E55?  :angel:
Ja jsem fakt loser na vsechny motorovy veci. Jen se mi jednou za cas neco zalibi a zamanu si, ze to proste musim mit. A az pak zjistuju, co to vlastne obnasi a pomalu, jak se casem vzdy neco posere, se ucim nove a nove veci. Stejne tak jsem to mel s motorkama - prvni jsem koupil tu, kterou jsem si kdysi v sedmnacti vysnil a az pak jsem zjistoval, co je co a jak na to. Druhou uz jsem koupil s nejakejma znalostma, ale stale jako zenska - proste ta se mi libi, tak ji beru  :D
 Vzhledem k tomu, ze vzdy v pondeli litam nekam do prdele a vracim se ve ctvrtek nebo v patek a to pak vetsinou celej vikend prochlastam, tak tech kilometru asi moc nenajezdim. Maximalne dojezd nekam po CR na nejakou chlastacku. A i tak, kdyz je hezky, tak si radsi vezmu motorku. Takze verim tomu, ze rocne vrazim vic penez za benzin do motorky nez do auta.
Po peti letech bez auta (rozumej pet let, co jsem zacal vydelavat a mohl jsem si nejaky dovolit), jsem zjistil, ze autobusy a vlaky uz me nebavi a tak jsem pro dny s horsim pocasim, kdy se neda na motorce, hledal ekvivalentni nahradu. Proste auto, s kterym bych si tu jizdu uzil podobne jako na motorce. A po jednom svezeni v Galantu jsem mel jasno. Zamiloval jsem se a nechtel jsem jinak. Na druhou stranu jsem zase nechtel vyhodit nejaky hrisny prachy za neco, co v podstate vyuziju trikrat az ctyrikrat do mesice, ale i tak jsem chtel, aby to trochu vypadalo. Ctyri mesice jsem hledal idelani stroj a kdyz po nekolika nezdarech dosla trpelivost s tuzemskym trhem, rozhodl jsem se obetovat o trochu vic a zacit hledat v DE. Nakonec se trpelivost vyplatila a mam ho doma.

Doufam, ze si spolu uzijeme spoustu krasnych chvil a ze jeden druhyho nenechame ve stychu.

Konec vysilani v ozraleckem jazyce  :lipsread: :D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
silnice ne, je to místo naturalu-ethanol.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
silnice ne, je to místo naturalu-ethanol.


jestli Ti nestačí 100oktanovej ... přinesu Ti 130 jestli po tom tolik toužíš a za zhruba stejnou cenu jako norm natural 98....
jeszdil sem na to s miškou v6 , peugeotem 405 Mi 16 a jezdim na to i s jeepkou. přines si kanystr a pak mi řekneš jak to jede ... jen to nechce míchat s norm. benzínem páč pak to ztrácí své vlastnosti....

ale pořád nechápu proč dělat z auta letadlo.... :angry:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, chtěl bych někdy vyzkoušet rozdíl ve výkonu,když to Pepe tak chválil,ale nespěchám. A proč letadlo?- to abych ujel tý tvý V8.
« Poslední změna: 01.04.2011 - 14:11:44 od robb »


Offline Pepe


jestli Ti nestačí 100oktanovej ... přinesu Ti 130 jestli po tom tolik toužíš a za zhruba stejnou cenu jako norm natural 98....
jeszdil sem na to s miškou v6 , peugeotem 405 Mi 16 a jezdim na to i s jeepkou. přines si kanystr a pak mi řekneš jak to jede ... jen to nechce míchat s norm. benzínem páč pak to ztrácí své vlastnosti....

ale pořád nechápu proč dělat z auta letadlo.... :angry:
Sám sis odpověděl na dotaz proč dělat z GALANTA letadlo - bys totiž odlítal své papíry . :D
Loser-e , myslim si že na čas motorku - ač lásku - kvůli Galantu oželíš . Ať  se cítíte na silnicích fain. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No, chtěl bych někdy vyzkoušet rozdíl ve výkonu,když to Pepe tak chválil,ale nespěchám. A proč letadlo?- to abych ujel tý tvý V8.

mě ujede i bába na kole... já nezávodím.....
I když dneska sme jeli tak kolem 90kmh a asi sem nasral bmw tuším x6 1A 6666 sem dělal misto kamionu a najednou bixenony....no musel letet jak (bmw)  div nesestřelil nisana zamnou a musel brzdit a to bylo troubení ... si tak ležim v jeepce.... a nevnímám.... a co se nestalo  chlapec před odbočkou na Brodce stojí chodí kolem té herky a zvedlou kapotu... tak mi to nedalo přibrzdil sem páč vzadu nic a povídám....(censored) to se sem fak nehodí....... -_- :-D :-D :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Sám sis odpověděl na dotaz proč dělat z GALANTA letadlo - bys totiž odlítal své papíry . :D
Loser-e , myslim si že na čas motorku - ač lásku - kvůli Galantu oželíš . Ať  se cítíte na silnicích fain. :mellow:


 já mylslím že mejch už jen 7 bodu hovoří za mišku a za vše....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)