GalantWeb

Tak jsem se dockal

Offline Misak

Hele kenry, nepotkal si nahodou toho vsude znameho pirata ceskych silnic, ten ma taky spz samy sestky, jen je to mergl asi GL. Pry uz mu kluci chlupaty vratili auto tak zas testuje maximalku.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Hele kenry, nepotkal si nahodou toho vsude znameho pirata ceskych silnic, ten ma taky spz samy sestky, jen je to mergl asi GL. Pry uz mu kluci chlupaty vratili auto tak zas testuje maximalku.


 Ani po něm člověče netoužim....ale myslím si že dá chvilku pokoj....v čechách se nedá jezdit rychle....když se chce člověk svýzt tak do "D" ale i tam to chce dodržovat omezení....není to tak dlouho kdy sem byl ve Franfutu bmw 5 230kmh  a kolem mě zelenobílé porsche polizei... no trochu mi zatrnulo jestli sem třeba nepřehlíd nějakou omezenou rychlost....chvilku jel předemnou než zkontroloval rz a pak vrrrrroum .... a byl v prdeli a to sem ani nezpomalil.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
lít tam 100oct nebo jinej drahej,je akorát vyhazování peněz  :D


Offline t.j.silence

Naozaj pekný za tie prachy a hlavne zachovalí na r.v. Aj ja som bol pre môj galant v hamburgu. Z SR prajem veľa šťastných kilometrov.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Misak

ty kenry, mas chybu v podpisu.
Zapomel jsi napsat typ povrchu, kde jezdis tech 110  :angel:
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ty kenry, mas chybu v podpisu.
Zapomel jsi napsat typ povrchu, kde jezdis tech 110  :angel:

No neblázni 110kmh v terenu i když lejkým to snad ani nejde....
Nebo naražíš na čistotu auta...? to bylo u našich v lese sem tahal kmen a jak sem vracel pro dalši zkoušel sem jinou "cestu" a vona tam nebyla tak sem to malinkuo zašpinil ale bláto se jen vozí to nic néjni....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

Nádherný auto ! Fakt mazec, pro mě osobně sen... Tak ať dobře slouží !  :mellow:


Offline tomasssr

Nádherný auto ! Fakt mazec, pro mě osobně sen... Tak ať dobře slouží !  :mellow:

Sen? Počkej, vždiť máš to samý auto :D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Ghost Buster

Sen? Počkej, vždiť máš to samý auto :D

To jo, ale začíná mě pěkně s*át!  ^_^ Nestíhám opravovat  :mad: Navíc ten kožený interiér a V6, to je přeci jen to, co mi v tom autě ještě asi bude chybět  -_-


Offline tomasssr

To jo, ale začíná mě pěkně s*át!  ^_^ Nestíhám opravovat  :mad: Navíc ten kožený interiér a V6, to je přeci jen to, co mi v tom autě ještě asi bude chybět  -_-

Buď rád, že máš jenom malej dobrej dvoulitřík, za chvilu bude stál litr naturálu 40kč.
a co se ti začíná srát?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Ghost Buster

Buď rád, že máš jenom malej dobrej dvoulitřík, za chvilu bude stál litr naturálu 40kč.
a co se ti začíná srát?

No čeče, ramena Moog nevydržely ani rok, teď bylo auto v servise a zítra budu pěkně solit, tak jsem trochu morous  :laugh: Opravovali řízení, měnili vlnovce, ramena a tak.. No klasika, k tomu po výměně lemů - čeká na lak.


Offline Pepe

Ghoste, co opravovali na řízení ? :angry: Tam je hřeben, no a tyčky po 1000 kačkách si vyměníš  sám , ne ? Bohužel ramena odcházejí jakékoli- jestli MOOG, Starline , .... je cosi nekvalitního v tom silonu . Mám dojem že je všichni výrobci nechaj vyrábět v Číně . :laugh: No a jestli máš dvoulitřík nebo dvaapůli je jedno, spotřeba se moc neliší . Dnešní záchrana je v LPG .
« Poslední změna: 04.04.2011 - 18:50:49 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ghoste, co opravovali na řízení ? :angry: Tam je hřeben, no a tyčky po 1000 kačkách si vyměníš  sám , ne ? Bohužel ramena odcházejí jakékoli- jestli MOOG, Starline , .... je cosi nekvalitního v tom silonu . Mám dojem že je všichni výrobci nechaj vyrábět v Číně . :laugh: No a jestli máš dvoulitřík nebo dvaapůli je jedno, spotřeba se moc neliší . Dnešní záchrana je v LPG .


a nebo si kupte kolo a šlapejte..... :-D :-D :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline in4mator


copak řešíš za problém....?


Ále... nestartuje to :) Už když jsem ho koupil, tak při přidání plynu (i lehkém) bylo slyšet hučení nebo spíš vrčení, při jízdě bez plynu to bylo OK. Než jsem ho stačil hodit do servisu, tak to kleklo. Mám galanta teprve chvilku a je to moje druhé auto, proto se moc nevyznám a chci se zeptat co se lije do nádržek, které jsem vyznačil červeně a modře na obrázku. Pak by mě ještě zajímalo, jak poznám kolik mám dolít motorového oleje, když na měrce jaksi nemůžu najít rysku. A taky by mě zajímalo, jak se projeví nedostatek kapaliny v posilovači řízení... díky za případné odpovědi.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tam se lije brzdová kapalina. By mě zajímalo jak nemůžeš najít rysku na měrce oleje.
 To máš plyňáka?
Radouš


Offline in4mator

Tam se lije brzdová kapalina. By mě zajímalo jak nemůžeš najít rysku na měrce oleje.
 To máš plyňáka?
Brzdovka do té modré ne? a do té červené? nevím, prostě jsem asi slepý, ale neviděl jsem ji tam, zkusím se podívat ještě jednou a pořádně. Nemám plyn, ta fotka je z netu, ani ta profilová fotka není můj galant :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline tomasssr

Již několikrát probíráno...
červená nádobka je na posilovač spojky, modrá je od brzd.
Motorový olej podle mě musíš poznat na měrce oleje, jsou tam dole rysky..
A jak se projeví nedostatek kapaliny v posilovači? Asi tak, že přestane posilovat  :D Taky na ty nádobce máš dané rysky, kde by kapalina měla být.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206