GalantWeb

koupím čerpadlo na posilovač řízení

Offline KaGn

muj galík 1997 2,5l V6...prosím zachrante mojho zraloka :) jsem z Brna...ale zaplatimm klidne i postu kdyz to bude dal


Offline KaGn


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Zdravím, uz jsme spolu mluvili pres mail, pokud ho kamarad nevezme ozvu se. Vubec ale nevim, jaka se na to servo pohybuje cena? Nevite nekdo? diky


Offline KaGn

Netusis kdy to budes vedet?Potreboval bych ho co nejdriv...uz je to fakt na pytel jezdit bez nej...Kasli na kamosa a dej ho radej nekomu uplne cizimu :-D


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Čekám než se vyžvejkne, navíc nevím kolik to koštuje? netuší někdo? počitam ze do pátku budu vědět. Napiš na kdy bys viděl ty zbyvajici dily? Pokud jsi už rozhodnutý. Nějak bychom to zpáchali  :mellow:


Offline KaGn

pisni jakou si predstavujes cenu za ten trmen a za to servo...vzal bych to zaroven jestli to nebude velka palka...


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Tak lituji ale servo k dispozici nebude  :( Vezmeš alespoň ten třmen s výfukem?


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Nepasovalo by tam servo z 2.0i r.v.97 a nebo z 2.0TD r.v.94?
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


fechtlari

  • Host
Ahoj, čerpadlo na galanta 2,5V6 1997 mám, pokud máš zájem cena by byla 1500kč + pošta. Jsem z Varnsdorfu.

Mail : fechtlari@seznam.cz
Tel. : 728 598 867


Otys

  • Host
nu protoze jsem rozmlatil galanta V6 tak budu mit spoustu veci staci napsat ](-:


Offline Pepe

nu protoze jsem rozmlatil galanta V6 tak budu mit spoustu veci staci napsat ](-:
Koupím černý kryt SRS spolujezdce . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Hoody

nu protoze jsem rozmlatil galanta V6 tak budu mit spoustu veci staci napsat ](-:

já bych potřeboval nějaká schránky a kaslík z interiéru  :angel:
jezdím za LPG ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já bych potřeboval nějaká schránky a kaslík z interiéru  :angel:
   Mlčechvosty :mellow:


Offline Hoody

   Mlčechvosty :mellow:

asi se tam stavím, kufr mám z ústí, ale ten týpek tam moc často není...
jezdím za LPG ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
asi se tam stavím, kufr mám z ústí, ale ten týpek tam moc často není...
   vždycky tam někdo je, ale přijde mi, že majitel má nižší ceny než ti, co ho občas zastupujou!!!


Otys

  • Host
no tak nevim jak na tom je kryt srs ale napiste mi vse co potrebujete ja tam v pondeli jedu a muzek se domlouvat


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Kastlíky, obal na SrS mám. Je možné si přijet. Prozatím skoro celý vrak 2,5V6. Varnsdorf


Offline Hoody

Kastlíky, obal na SrS mám. Je možné si přijet. Prozatím skoro celý vrak 2,5V6. Varnsdorf
Moc z ruky...aspoň pro mě :)
jezdím za LPG ;)


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Můžu poslat i poštou  ](-: Neví někdo o zadních světlech s tou čirou čočkou? Myslím, že je to od 1999 výš?