GalantWeb

Kúpim Galant V6 2.5 od roku 98 - 01 - poradťe

Offline matoblazo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Zdravim Mitzákov , hľadám po bazároch schopného Galanta V6 2.5 120kW ale nič vhodné tam nájsť neviem.
Najradšej by som kúpil od ľudí ktorí sa o svoje mitsu starajú a nie z bazáru.

Moje požiadavky sú : manuál prevodovka , najazdené by malo mať do 200 tis, farby skoro všetky okrem zelenej a zelených prímesí. hlavne dobrý stav , nepreklzujúca spojka , neklepajúce ventily, interiér - koži sa nebránim ani obutým elektronom.

alternatíve s LPG sa tiež nebránim.

Podľa stavu som ochotný zaplatiť od 2000 do 3000 eur.

Financie budem mať za mesiac, no tieto autá sa tažko hľadajú a rád by som si spravil pred prieskum a rezerváciu , ak sa v tomto okruhu nejaké nájdu.

Ak poprípade poznáte niekoho kto takýto model predáva tak poradte , alebo poradte či sa viacej oplatí dovoz z nemecka.

Dakujem

Blazo - matoblazo@centrum.sk , 0904 582 114 begin_of_the_skype_highl ighting            0904 582 114         


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Sub-Zero

Jednoho takovýho mám. Koukni na moji garáž! Pokud by byl zájem, ozvi se!
Galant r.v.96  2.0l GLSi stříbrný
Galant r.v. 98 2.5l V6 Sport edition


Offline Loser

zkus to v nemecku. Ja si pro toho svyho jel az do Hamburgu a jsem max spokojenej
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline matoblazo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Pre sub-zero : Mam zaujem , poslal som email , prosim o reply, popripade kontakt...diki


Offline matoblazo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)


Offline tomasssr

Kdo by tomu tady taky rozuměl že :D :D
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já tomu rozumím. Vrazil do toho spoustu peněz a energie. Jenže bohužel...
Radouš


Offline Pepe

tomu nerozumis.....
Nelly, být tebou , tak to rychle stáhnu z nabídky. Anebo dej novou cenu , tipnu  :o 65 000,-kč , bude dobrá cena . -_- .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Nelly

proc ? mam nabidky na 125 tak proc to budu davat za 65 ...jen kola sou za 20+ ...nova prevodovka atd.....


Offline LivArt

jestli máš nabídky, tak proč to za tu (už tak přehnanou) cenu neprodáš a dáváš to sem...?


Offline Nelly

ja s tim autem sem maximalne spokojenej takze ho nedam za 125...nic lepsiho bych nesehnal..tak jen zkousim vic ...


Offline Pepe

ja s tim autem sem maximalne spokojenej takze ho nedam za 125...nic lepsiho bych nesehnal..tak jen zkousim vic ...
Tak tady nevopruzuj: :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Nelly

Tak tady nevopruzuj: :mad:
prodavam ? prodavam tak mi do toho prosimte nemel...cena je moje vec


Offline Pepe

M.Galant 2.5 V6 120kw r.1998 predelano z automatu(nova prevodovka) 17kola , laďák , super stav , servisni knizka , najeto 115 000 Cena 140 000kc

Chtěl jsi recenzi , máš ji . Kdyže to bylo vyrobeno ???? když v Brtnici 2007 mělo 115 000 km ???  To jsi nevěděl že GALANTWEB je o GALANTECH ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline matoblazo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
3000 eur je moj strop , dalej ma penazenka nepusti ...keby to bolo mozne kupit za cenu 3000 tak nevaham , ale pochopim ze taketo vozidlo niekto predava za " prehnanu " cenu , pretoze starsie , kvalitne a udrziavane auto ma v niektorych pripadoch vyssiu hodnotu ako novy peugeot, skoda atd.. ( prosim bez urazky ) chapem preto ze niekto za to pyta aj 140 tis, keby som ich mal , tak nevaham..


Offline Nelly

M.Galant 2.5 V6 120kw r.1998 predelano z automatu(nova prevodovka) 17kola , laďák , super stav , servisni knizka , najeto 115 000 Cena 140 000kc

Chtěl jsi recenzi , máš ji . Kdyže to bylo vyrobeno ???? když v Brtnici 2007 mělo 115 000 km ???  To jsi nevěděl že GALANTWEB je o GALANTECH ?
nejdriv 100 pak to melo 115 tak se domluvte kdyz chcete pomlouvat to auto....ja treba najezdim 3 000km rocne a ta holka co to mela jeste mene tak to proste sedi...dal se k tomu nebudu vyjadrovat,,,jen potencialnimu zajemci.........THE END