GalantWeb

prodám žraloka

Rob · 46 · 10450

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
prodám svýho žraloka 2,5 man.sedan 1997 za 50000kč,skoro uloženka,6x nová př. ramena, nové pneu,nová aku,nové vlnovce výfuku a př. kotouče zimmerman,radio se 7 palc. displ.dvd a tv,řadička s displayem-ukazuje kvalt,xeny,nová př. a zad světla,nový l. zad lem-pravý je dobrý,tlumiče koni,17 alessio futura,denní svícení v dálkách,navigace,puvod by měl být rakouský dealer,stk do 09-2011....více info sz
« Poslední změna: 12.06.2011 - 20:54:38 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
prodám svýho žraloka 2,5 man.sedan 1997 za 50000kč,skoro uloženka,6x nová př. ramena, nové pneu,nová aku,nové vlnovce výfuku a př. kotouče zimmerman,radio se 7 palc. displ.dvd a tv,řadička s displayem-ukazuje kvalt,xeny,nová př. a zad světla,nový l. zad lem-pravý je dobrý,tlumiče koni,17 alessio futura,denní svícení v dálkách,navigace,puvod by měl být rakouský dealer,stk do 09-2011....více info sz


ale co tak najednou... ...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

ale co tak najednou... ...?  Jestli toho černýho nevemeš ty, tak na něj honem sháním peníze.


Offline DeNNI85

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
a kolik má najeto a kde je k vidění?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
za tu cenu s tím co má a když neklepe vrch je to asi zbytečný se ptát na km


Offline Rafik

ty jo takové nabídky tady.. že bych si pořídil druhého? :D ten tvůj se mi vždycky líbil
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
a kolik má najeto a kde je k vidění?
    má 198000 najeto,ale všezáleží na Kenrym a Zlínu, jinak si ho nechávám.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
    má 198000 najeto,ale všezáleží na Kenrym a Zlínu, jinak si ho nechávám.

 U téhle mišky bych km vubec neřešil nalítáš s tím bez problému pul mega....
Jen nechápu proč se ho ROBBe zbavuješ ... voňafku bez investic a ty to prostě střelíš... že by ses zamiloval do černouška...?
Chápu to....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, já bych bral ten automat.Aco ten ve zlíně?Zkouknul ho kámoš?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
automat je o ničem.. je to otřes..budeš zklamanej.. má ho tu kluk přímo u nás..


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
automat je o ničem.. je to otřes..budeš zklamanej.. má ho tu kluk přímo u nás..


 No já měl mišku v manuálu a teď mám automat .... je tam sice trochu jinej krouťák ale nestěžuju si....baví mě to i to....
A pravda ... já už taky nezávodím ... za 275 na dálnici mě to naposled stálo 4 bodíky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
první zájemce toho mojeho chce,přišel se podívat,ale platil by až příští týden, až mi zkoukne podlahu jeho brácha, ale druhý zájemce chce přijet zítra rovnou s penězi a já potřebuju, co nejdřív s prachama za moje auto do Zlína, co ted?Upozornění- auto je na 17tkách, ale ty nejsou v techničáku, chce to hodnýho komisaře u evidenčky!
« Poslední změna: 13.06.2011 - 23:41:48 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
první zájemce toho mojeho chce,přišel se podívat,ale platil by až příští týden, až mi zkoukne podlahu jeho brácha, ale druhý zájemce chce přijet zítra rovnou s penězi a já potřebuju, co nejdřív s prachama za moje auto do Zlína, co ted?Upozornění- auto je na 17tkách, ale ty nejsou v techničáku, chce to hodnýho komisaře u evidenčky!


 Napiš tomu prvnímu že kdo dřív příjde ten dřív mele ... a že na to spěcháš ... vysvětli mu proč a vyřešíno.... jestli tu mišku opravdu chceš ... šup šup nečekal bych ale ber v uvahu i to že tam do pátku nemusí černá v černý ve Zlíně už bejt a nebo že se Ti nebude něco líbit .. (i když pochybuju)....
Třeba se muj styl někomu nezamlouvá ale je to prostě tak... ber nebo nech bejt....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, souhlas, nakonec maximálně budu jako ty - bez mišky a to se asi pos..u!Ajak je to s eko poplatkem?2000 je free?
« Poslední změna: 14.06.2011 - 00:01:04 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jj, souhlas, nakonec maximálně budu jako ty - bez mišky a to se asi pos..u!Ajak je to s eko poplatkem?2000 je free?

 to už bych nějak neřešil hele... ale nevim.... kucíí jak je to ...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no vono bez mišky to jde ale bez toho zvuku motoru s tím konickým filtrem ... sory že to tak napíšu ( ale z toho sem se málem pokakal )... jak jde vod spoda... ty brďo no hruza velká...slintám jen to slyším ... kam se sere véosma....někde ten zvuk mám nahranej... najdu ho....no peklo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

eko poplatek budeš mít 3000,- pokud to nebylo čerstvě dovezeno a už ho někdo nezaplatil.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak svýho jsem ted prodal a ve Zlíně ho taky prodali-už prý v sobotu, tak jsem bez auta.


Offline Drak

tak to se prodal sakra rychle
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)