GalantWeb

Tak už jsem si sehnal Galanta :-)

Offline DeNNI85

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Zdravíčko pánové, vypadá to, že jsem konečně kápnul na Galantíka pro mě. Má chycený zadní lemy, ale až na pár škrábanečků je v pohodě. Najeto 180tkm dle cebie realných, akorát mě třošku překvapila vyčvachtanější řadička, ná mé carismě mám najeto 145tkm a řadí jako nová pořád :-) Jinak trošku plave nad 100km/h - to je normál? A táhne do prava, když pustím volánt, jinak je podvozek ok, nikde nic neklepe apod. Je to 2.0i je ti trošku línější to jo, ale 2.5i do 30 jsem nesehnal. Jinak kdyby měl někdo zájem o moji carismu, zde je odkaz: Je lehce ťuknutá na předek a bez STK ale jezdí do teď a je to spolehlivé auto, nechám ji za 21 000kč: http://www.mitsubishiclub.cz/inzerat/nova-cena-platna-do-nedele-19-6-21-000kc-9761


Offline Drak

plavani nad 100 není normální...bud ma tlumiče ve věčných lovištích, nebo geometrie na to by odpovídalo to tahaní do přikopu. Vyčvachtana řadička není normální taky, ikdyž ovládání lankama je trochu gumovější řadička má být pevná a bez vůlí. Podle všeho to bude polotovar na dodělání a vychytání much :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

Jak rika drak (yoda), geometrie, tlumice, razeni si nech radsi brzo zkontrolovat. Zralok je obecne na silnici dost klidnej, v mym pripade az do 190 (ale na nemeckych dalnicich)
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
JO jo podvozek a motor je základ...na tom bych nešetřil....ale to se opakuju.....tak ať slouží....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline DeNNI85

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No není úplně vyčvachtaná, ale taková volnější, myslím, že na ty km až dost, asi s tím jezdil hodně po městě nebo nevím