GalantWeb

Kód rádia

Offline Valente

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Zdravím vás, nakolik nemám manuál ](-: ke Galantovi 2,5 V6 Avance 2001, potřeboval bych pomoc. Měnil jsem rozvody aj. "drobotiny", při čemž mi odpojili baterku. :(  Original rádio po mě vyžaduje nějaký kód. Nevíte někdo, jaký universální se tam zadává, samozřejmě v případě, že ho původní majitel nezměnil. Případně, jak se dá celé zakódování deaktivovat, kdyby kód změněný majitelem byl. Díky moc. :mellow:


Offline Drak

univerzalní kód neznám . asi bych zkusil kontaktovat předchozího majtele pokud to jde a nebo si nechat radio odkodovat. třeba http://www.autohifiservis.cz/servis.html
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dřívějc čorkaři zkoušeli na odkodování mrazák,tím samo nemyslim tebe! :mellow:.


Offline Drak

a nebo se "časem" kód objevil napsaný zezadu na radiu, když už ho někdo odblokoval.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Dřívějc čorkaři zkoušeli na odkodování mrazák,tím samo nemyslim tebe! :mellow:.

 nesmysl....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nesmysl....
Taky si myslím. Co by to pak dělalo v zimě?
Radouš


Offline Jindřišák

Nevím co je to za rádio, ale na netu jsou ruzné generátory a nebo i fora, kde stačí napsat nějaky výrobní číslo z radia a oni ti pošlou kod. Já jsem to tak řešil na tom radiu z porsche, ale vím, že jsem našel na plno jiných značek i origo radii. Prostě ho vytáhni, a bud sem napiš, co je ve předu, co je vzadu a nebo googli, ale bez toho čísla co je vzadu to asi nepude.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nevím co je to za rádio, ale na netu jsou ruzné generátory a nebo i fora, kde stačí napsat nějaky výrobní číslo z radia a oni ti pošlou kod. Já jsem to tak řešil na tom radiu z porsche, ale vím, že jsem našel na plno jiných značek i origo radii. Prostě ho vytáhni, a bud sem napiš, co je ve předu, co je vzadu a nebo googli, ale bez toho čísla co je vzadu to asi nepude.


 šikovnééj....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Valente

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
O.K. díky za pár rady. Zkusím se  s tím nějak vypořádat.