GalantWeb

Prodám díly

Offline in4mator

Kenry, dobrý nápad, koupím nějaký jemňoučký s pořádně dlouhým vlasem a budu řídit v ponožkách/naboso :)
Radous: tak potahy nebrat, ale koberečky jsou snad jakési i v novém autě ne? Ten základní koberec je až moc jemný na to, aby snesl "zimní provoz". Občas se člověk blátu nebo dokonce bahnu nevyhne a tyto koberečky splní svou funkci.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Koberečky nejsou v žádným novým autě a když ano tak je tam dal prodejce. Když je venku sračka tak tam koberečky taky dám ale musí bejt gumový s vysokým límcem aby ta voda šla vylejt venku. Koberec co se vyleje v autě je na nic stejně jako koberec co vodu propustí. Nejlepší koberečky mejval chrysler. Vespod silnější guma ze špuntama aby to neklouzalo po koberci, navrchu snad stejnej chlupatej matroš jak na podlaze ve žralokovi a lemovaný koženkou. Až se kobereček časem nachlastal, vyhodil sem ho na hodinku ven okapat a zas byl dobrej. Vešlo se do něj litr vody a furt ještě držel. Gumovej ve fábce vylejvám každou druhou jízdu, jinak by přetekl  ](-:
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
........ tak je tam dal prodejce.............., ještě jsem nezažil, aby , když vysolíš těžkou škváru, při koupi novýho auta, že bys tam měl koberečky, to ti po uspěšný koupi prodejce s laskavým usměvem nabídne ....a nechcete ještě za 800kč koberečky do auta?, to bych střílel!!!!!!!!!!! :evil: a nebo znám málo lidí, co kupovali nový auta a ten pos.anej kobereček prostě v ceně novýho auta nebyl, nvm.
« Poslední změna: 06.09.2011 - 22:20:50 od Rob »


Offline Drak

no koberečky s novým autem v ceně mělo jen Sorento, ve všech škodofkách byly jako příplatková výbava a i v Hondě byly za příplatek.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No je to každýho věc co si dá do auta... byl to je návrh... já si tam koberce prostě dát chci a at se každej postavý na hlavu....vozuim lidi a když mi někdo zasere koberec tak ho vyhodim ale když mi zasere orginál budu kupovat celej originál do auta...??? Jak říkám každýho věc....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Berzelius

No taky to budu řešit..mám tam origoš..při troše představivosti i s čitelným znakem Mitsubishi..přes léto je tam nechám..vono stačí stím pár krát jebnout o strom..popř.když jednou za čas vysávám je taky vysát..na oko stačí..je fakt že kdybych to řešil tak tím mlácením bych je musel rozbít aby byly fakt čistý..Ale na zimu guma jedině


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Tak jsem se sem konečně po dlouhé době dostal. Mám spousty fotek s díly ale nevím jak je sem mrsknout?


Offline Drak

pod oknem na text odpovědi jsou " Rozšířené možnosti..." na ty klikneš a můžeš přidat 6 obrazků s max rozlišením 1200x 1200 ke každé odpovědi
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
slibované fotky


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
..


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
pro dnešek stačilo, už nemám nervy na to se s tím prát. neustále to vyhazuje nějaké chyby. zbytek se pokusím dodat zítra


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
....


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
.....................


Offline morfes

ta maska je ze sportedice? Za kolik by byla? :)
chybu ti to nejspíš háže proto, že ty fotky mají moc velký poměr - Drak psal 1200x1200 a ty tvoje jsou skoro dvojnásobný  :mellow:
« Poslední změna: 12.09.2011 - 21:42:43 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy