GalantWeb

Co dal? bouran Galant 2.5, automat. 1999

Offline chita

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Dobry den.

Naboural jsem trochu predek zraloka  :'( , a chtel bych ho spis prodat na dily (nebo i celkem, ), ale bohuzel nevim jak se dostanu likvidacku  ](-: , kdyz chci rozebrat na dily? ma nekdo z tym zkusenosti?


Offline Pepe

Proč to chceš rozprodat ?  Jukni sem :http://www.galantweb.com/index.php/topic,2644.0.html
 pak se rozhoduj . Ale třeba se za slušnou cenu prodá . O likvidačkách je tu taky pár řádek . :mellow:
 A proč tu není foto ? :undecided:
« Poslední změna: 05.08.2011 - 22:05:34 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, hod foto a třeba vymyslíme, co s tím, škoda každýho kusu,to by fakt zachvíli zbylo jen pár žraloku. :mellow:


Offline chita

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7

Offline morfes

ten má čtyřrychlostní automat což?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline greatzero

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
verim ze to das do kupy. kdyby ne, vzal bych ho na nd, ale myslim ze to bude jezdit. at se dari


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Ahoj, pokud se rozhodneš pro ekolikvidaci, mohu doklad zařídit. Více jen po telefonu. 728 598 867, nebo pošli fotky na mail, mám tu žraloka na díly, třeba z toho něco vykoumáme. Roman  Fechtlari@seznam.cz


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Žádný ekolikvidace neplať, je to zlodějina a voda na mlým zlodějským majitelům vrakovišť. Zajdi na DI a požádej o vyřazení vozidla z evidence s tím, že sis z toho udělal zahradní traktor nebo ozdobu v garáži. Podepíšeš prohlášení o tomto a oni ti ho vyřadí z evidence. Nechajíti velký TP na památku.. A auto prodáš na ND.


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Jasně, kůlna jde. Jen ne u nás ve Varnsdorfu. Zkus to, povedlo se mi takhle odhlásit jedno auto, pak s tím začali dělat kůže. Jinak kluci z republiky, říkají že to jde bez problému. Čestné prohlášení o tom, že auto splnilo svůj účel, že jej nadále nebudeš používat k provozu na pozemních komunikacích nadále bude sloužit jako sklad zahraního nářadí. Zajdeš na matriku a tam ti za pade, daj razítko. Pak na dopravák, vyplnit žádost o trvalé vyřezení a je to.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jaktože ne,bud na to máš ze zákona právo a zákon to umožnuje nebo ne, pokud s tím má úředník problém,neprodleně chtít nadřízenou osobu. Pokud nepomůže ani to napsat formální stížnost na ministerstvo. Neboj,že ti neodpoví,odpoví.


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
údajně, si můžu podat žádost, s tím že někde přijede, nafotí si tu "kůlnu" a do třiceti pracovních dnů, mi přijde poštou rozhodnutí o dané věci, zda mi auto uznají jako kůlnu, či ne.Hledal sem podrobné znění zákona, abych si to ověřil, ale stručnost tohoto zákona mě až udivila. Tak nevím. Jedině se obrátím na ministerstvo dopravy, ale na druhou stranu se mi v tom nechce moc šťourat, abych to nezk.. ostatním.


Offline BlackJack

Tuším že, pokud auto odhlásíš jako králíkárnu, má příslušný úřad/ty povinnost doložit např. pomocí fotografií, že se tak skutečně stalo a auto již není užíváno k účelům jízd na pozemní komunikaci.

Možná se ale pletu a takové odhlášení záleží na momentálním posudku úředníka, který ti příslušné potvrzení bude vydávat.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
o žádné fotografii na DI sem nikdy diskusi nevedl. Jak z fotky poznají,že to je to auto a tvoje zahrada a že by úředník šel sám něco fotit? To bych chtěl vidět


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Zkus si udělat výlet do Varnsdorfu a zkus to na DI. Když jdu na DI s autem co má reg. v Rumburku (tj. 10km od sebe) tam už žádný problém není. V Praze sem odhlašoval lancera s jeho majitelem abych ho mohl vzít na ND bez dokladů, taky bez problému. Jen Varnsdorf  ](-:


Offline Cyberbob

  • MITSUBISHI GALANT 2500ccm; V6; 24V; sport
  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Pokud se rozhodneš dát jej na díly, beru jej. Mám také 1999 4st. automat a dost by se mi to hodilo. Eko likvidaci zařídím. 605 251 611. Díky.