GalantWeb

škube a něco po nastartování cvakne

Host · 13 · 5420

Host petr

  • Host
při nastartování auta musím počkat až něco v motoru cvakne. teprve pak se s tím autem dá jet. ted mě to začalo škubat, ale jen náhodně. nic pravidelného. kde to má palivový filtr? prosím poradte :confused:  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jak cvakne? zapneš klíček, rozsvítí se kontrolky a pak něco cvakne? pak jde teprve nastartovat?


Guest

  • Host
né po nastartování to musím nechat chvilku běžet. když se chci rozjet tak to nejde. až když to cvakne, někde v motoru tak pak můžu jet.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jde to normálně protůrovat? (po nastartování)
když to zatížíš(zapneš klimu, rozsvítíš světla, nebo začneš točit volantem) má to tendenci chcípnout?


Guest

  • Host
klimu to nemá. je to z roku 1987- po nastartování, když přidám plyn tak to chcípá. jako dusí. pak něco v motoru cvakne a můžu s tím dělat co chci. před měsícem mě to začlo škubat většinou do kopce. škube to i když je motor teplej


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Já si myslím,že to bude palivový filtr.To cvakání je divný.Vyměň plivový filtr a boď to bude dobrý nebo ne.A taky vzduchový filtr.Tyhle dvě základní věci vyměň a budeš vidět dál.Měl jsem odobný problém při jízdě a pomohla výměna pal.filtru.
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
skus vypozorovat odkud se to cvakání ozývá, jestli někde ze sání nebo jinud. Otevři kapotu a strč tam hlavu a a


Guest

  • Host
díky. ty filtri vyměním. a to cvakání bude horší. cvakne to jen jednou a dos. pak zas až motor vystydne.v zimě to cvakne po delší době. v létě za chvilku. DIKY za rady



Offline BAD

Citovat
skus vypozorovat odkud se to cvakání ozývá, jestli někde ze sání nebo jinud. Otevři kapotu a strč tam hlavu a a
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Nevím jaký typ auta máš,ale bývá za blokem motoru chycený před kabinou.Vypadá trošku jako granát.Je to válec,vedou k němu měděné trubičky.Výměna je otázkou,15 min.
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
akorát je trochu dražší než olejovej :angry:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Guest

  • Host
mám Mitsubishi Lancer r.v. 87  1,5ccm. najeto 256 000. díky za rady