GalantWeb

Přední nárazník 99

Offline mobidi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Zdravím,
nemáte někdo potuchu co je tohle za nárazník? Nemohu to dohledat, v nabídkách eshopů jsou jiné typy. Případně nemáte někdo na prodej? Povedlo se mi to rozpůlit dole uprostřed
Díky
Honza
Galant GLS 2.0 1999


Offline Drak

na fotce je standartní pofaceliftový (99-03) nárazník. Ten ale v druhovýrobě neexistuje. Jedini na vrakovišti original a nebo nechat zavařit pokud to ještě jde.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline mobidi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Ok díky za informaci, za zavaření + plnič mi nabídli cenu 3000, koukal jsem na nové které jsou v akci i za 1500, ale tenhle tam nebyl. Ten narazník je prostě uprostřed toho "lízátka" přetrženej a zespodu je to vytrhlé z těch plechů.
Díky


Offline BlackJack

Mohu potvrdit - nedostatkové zboží. Koupit v druhovýrobě lze pouze starší typ nárazníku. Do verze nárazníku po faceliftu lze však zakoupit černou plastovou krajní i střední výplň. Víc nic ...
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline BlackJack

Ok díky za informaci, za zavaření + plnič mi nabídli cenu 3000,

To mi přijde docela dost, jestli je to cena za pouhé svaření a vystříkání plničem. Přidej k tomu cenu za lakování a si na nějakých 4000 - 5000Kč, možná víc.

Jelikož jsem plasty dřív svařoval, tak vím, že to materiálově nestojí skoro nic. Práce ve dvou lidech - jeden drží hrany u sebe a druhý "svařuje". Celkem rychlovka.

Ze zkušenosti vím, že se dá povařit i úplně roztrhaný nárazník. Takhle jsem dopadl při nárazu do "štěrkosněhové koule-kry"

Dole jen pár foto - svařoval jsem ještě v ten den po nárazu a sám, byla docela zima. V létě jsem to dopiloval k dokonalosti, ale střípek jsem nenašel  :'(
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ok díky za informaci, za zavaření + plnič mi nabídli cenu 3000, koukal jsem na nové které jsou v akci i za 1500, ale tenhle tam nebyl. Ten narazník je prostě uprostřed toho "lízátka" přetrženej a zespodu je to vytrhlé z těch plechů.
Díky
[
/quote]
Deršák/vrakoviště/ ho v Mlčechvostech asi bude mít, zkus mu zavolat



Offline Drak

to je právě ten starší a ještě ne zrovna povedená replika
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin

Měl jsem jeden pěknej, ale je to asi měsíc, co jsem ho prodal i s mlhovkam a mřížkama za 1500,-....Určitě ho ale bude mít Deršák nebo Fára, dokonce jsem ho kdysi viděl i v nějakém katalogu na netu jako replikový díl Made in Taiwan ;-)...


Offline mobidi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
S tou cenou jsme si na dílně nerozuměli, 3000 byla včetně laku. Nechal jsem u nich dělat kapotu (púvodní zmuchlal sníh ze střechy), chtěl jsem ji jen do plniče a na jaře olepit a huž ji mám zase krásně modrou :) tak mi došlo proč chtěl za naraznik takovou cenu.


Offline BlackJack

Po osobním setkání vím, že dva kousky má pan Gross .
http://www.grosscar.cz/mitsubishi-naraznik-galant-c-3_17_66.html
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63