GalantWeb

Rez

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Zdravim chci se zeptat.Je běžná rez u galanta 95 na "hrncích" tlumičů v motorovém prostoru? Někdo mi říkal že je to nemoc týhle řady...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Alik

ja mam galanta 98..a uz to tam taky malilinko zacina....ael je to fatk mikro tak ono to bude asi u vsech galantu stejny...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Cha, cha. To muzete bejt jeste radi....


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Vim že se tu bavíte o nových Galantech ale já mám rok 89 a mám to taky narezlý a ne zrovna málo, to samý má ale i kámoš u Colta, ten je ale rezavej celej.
« Poslední změna: 04.10.2005 - 17:43:18 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Nazdar já jsem kupoval Galanta a měl jsem rez na obou a dokonce na jedné straně mi vyletělo pomocný rameno nebo co to je. Dával jsem to vyvařit a nastříkat a už to mám OK, při tý příležitosti jsem si tam nechal udělat i nejaký drobnůstky a celý mě to stálo 14 000Kč, nechával jsem si to dělat u člověka, kterýho znám, že dělá velice dobře a pořádně.

On mi říkal, že je způsobený tím, že výrobce používá hodně slabej plech a časem  to začne rezatět. :o  
Galda 1,8[/size]


Offline Jákob

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Zapoměl jsem dodat, že já to měl schnilý opravdu hodně, byly to celý lemy.
Galda 1,8[/size]


Offline Presty

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47
Zdravim,chci si během jara nechat vyvařit zadní lemy na obou stranách auta ale ještě sem se nikde nebyl zeptat na kolik to zhruba tak vyjde. Máte někdo přehled kolik to tak bude stát i s lakem a prací?diky moc


Offline mobidi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
zadní lemy včetně materiálu jen do plniče + vystříkaný dutiny dveři za 7000,-


Offline Jindřišák

Já se vlezl do 2000 jen vyvaření (+ naka stovka za plechy) a základovka.. Kdyby k tomu byl i lak, tak cca 3000 navíc k tomu..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.