GalantWeb

Galant vr4

Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
Ahoj, chtěl bych se zeptat kolik je tak nějak průměrná cena za VR4 na netu to nemůžu najít sem totiž lama:-P Děkuju za odpověd. Chci ho koupit, tak případný rady nebo tipy, který by měl uživatel tohoto vozu znát:) Dík moc :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ahoj vr-4 s volantem na opačný straně :'(60-120t, vr-4 předělaný na levou stranu 100-300táců :-D


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
Aha ... tak to asi koupit normal galanta, jak tady čtu ( žraloka ) a alespon trochu se k VR4 přiblížit v dílně:)


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
Poradíte mi nějakou osvědčenou motorizaci v benzínu? Něco co nemá moc problémů...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

2.0i - Ekonomicka varianta, nejede spatne, trochu linej
2.4GDI - Pokud funguje jak ma, jedo dobre, haklivej na benzin
2.5 V6 - Mazec
2.5 V6TT - (motor z VR4) Bez 4x4 skoro k nicemu :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
Výborně děkuju:) mam ted bmw 330xd V6 a zátah je hodně slušnej myslim že v6 benzín bude hell:)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A hnijou tomu zadní lemy a přední hrnce, tak bacha při výběru, kór teď při těch povodních. :o


Offline morfes

Výborně děkuju:) mam ted bmw 330xd V6 a zátah je hodně slušnej myslim že v6 benzín bude hell:)
tak to si spíš myslím, že budeš zklamaný...už jenom kvůli tomu, že máš vyšší krouťák, takže ti galant přijde línější
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
to sice jo, ale benzín je benzín:)


Offline Trewor

Výborně děkuju:) mam ted bmw 330xd V6 a zátah je hodně slušnej myslim že v6 benzín bude hell:)

Promiň ale jsem z toho nějakej zmatenej
1) 330xd neni V6 ale řadovej šestiválec
2) Nechápu proč by někdo měnil 330xd za galanta :roll:
E46 bude rv 1999 a mladší, má 135kW a kupu krouťáku k tomu a galant "jen" 120kW
pokud měnit tak za Legnuma VR-4 nebo 325xi(141 kW) nebo 330xi(171 kW)...když chceš benzín.
Ale M57 co vim je dost dobrej motor tak pokud máš staršího se 135kW a chybí ti výkon tak bych šel cestou čipu.

Prostě mi hlava nebere proč jít do přinejlepším stejně starýho auta co pojede hůř, bude jen předohrab a bude žrát o pár litrů víc ](-:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nech někde na brzdě upravit soft.. bude ti to stačit...


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
tak mam svoje důvody a hlavně mě nafta nebaví ..


Offline Berzelius

Kuci, tak ho nechte buďme rádi že i tací jsou co vymění BMW v naftě za žraloka :mellow:


Offline Howler

sice trošku nepochopitelny ale dobrý, stejne si myslim že si nic nekoupi, jelikož chtěl VR4  :-D


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
Nechal bych to spíš na mě co si koupim nebo nekoupim:) A ten 2.5 v6 určitě pojede líp než to bmw


Offline Drak

Nechal bych to spíš na mě co si koupim nebo nekoupim:) A ten 2.5 v6 určitě pojede líp než to bmw
No to je odvážný názor :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline parv

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12