GalantWeb

Dlhe štartvanie

Offline UHNAK_GTi

Seruste chcem sa spytat či nevie niekto kde je problemked mi dlho toči motor naprazdno(baterka nova) a hlavne ked je teply alebo stojim na slnku naopak ked je -17 nakopne na šupu ale ako nahle sa zohreje..... zas dlho toči- iak snim nieje nič
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Citovat
Seruste chcem sa spytat či nevie niekto kde je problemked mi dlho toči motor naprazdno(baterka nova) a hlavne ked je teply alebo stojim na slnku naopak ked je -17 nakopne na šupu ale ako nahle sa zohreje..... zas dlho toči- iak snim nieje nič
Prosím dopiš ještě typ a rok výroby a nejlépe i do podpisu. Takhle těžko říct.  :confused:  
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline VMK

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
pravdepodobne mas GTI vo verzii bez klimy, ze?
Ja mam pocit ze v tejto verzii je motor nastaveny na zimne podmienky, kde aj vzdy lahsie startuje v zime a za studena, asi sa s tym neda nic robit, mozno len v servise, kde ti nahodia na diagnostiku a checknu nastavenie. Vo verzii bez klimy sa motor aj rychlejsie zohreje(teda aspon tak sme to odpozorovali-sice divna teoria ale tak to vyzera :mellow: )
Galant GTI-16V FWD sedan  r.v. pravdepodobne ´89


Offline UHNAK_GTi

no je to GTi bez klimi 1991 4x4 no motor naozaj klape ako švicary nevim proste najhoršie mu je ked nan cely den pecie slnko vtedy sa hodne trapi a určite to niči aj baterku- tieš som rozmyšlal či nedava na začiatku privela  zmesi hmm.... kde by som to mohol dat na diagnostiku niekde na morave??? a ešte jeden postrech vždy ked ten motor vytačam a vyslovene idem športovo potom ked ho vypnem a chcem znova nakopnut tak naskoči na blink.  
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD