GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, vypadaj dobře,kdy je tam vrazíš?
 :-D typuju,že už zítra?  :-D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Obrázek řemene alternátoru
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

mám strach to vyměnit, brzdy, tlumiče,ramena nejsou problém ale tohle  :lipsread: no co mi zbývá  :lipsread:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Ono by bylo z čeho vybírat, ale u nás, v čechystánu, zaprděný kotlince holt ty nejlepší nejsou.

Honda má moc hezkýho Civica. Viděl jsem to už na milion způsobů v zahraničí a vypadá to fantasticky

Ale mě osobně se hodně líbí Toyota Camry, ideálně bych si to vzal v hybridu (má to 208koníčků :) ) To jest 2.5 4válec ECVT, to už pojede jak víno, jestli to i pěkně ozvučili, tak to bude super poježdění.

Vybrat se něco dá, ale stavět si auto jako módní doplněk, v tom VW vyniká celkem dost.

PS: jestli budu někdy vybírat v rozumným horizontu, tak tu Toyotu bych fakt bral všema deseti. Jen tak mimochodem Camry se dělá i V6 :) asice 3.5-Liter V6 DOHC 24-Valve D-4S Dual Injection with Dual VVT-i; 301 hp @ 6600 rpm; 267 lb.-ft. @ 4700 rpm.... takže ne že se nedělá... DĚLÁ, ale ne pro nás!
« Poslední změna: 12.01.2018 - 23:18:59 od FattalError »


Offline Kouba96

Ten Civic je fajn, líbí se mi v kombajnu. Stejně tak Accord, akorát toho v nabídce nemají ... A ten Camry je hodně na Hondí styl  -_- akorát, dej autu jméno "Kemr" ...  ](-:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Kemr... když to má 300 kobyl, tak by mi bylo úplně jedno, kdo tomu jak řiká :D , páč bych ho i s jeho károu složil úhledně na čtvereček, utřel si s ním zadek, smotal do kuličky a tu bych mu pak nechal sežrat  :evil: :laugh:



Offline Pepe

 Toyota vyrábí i LEXUS , proto ta podoba
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
No to u nás na trhu je. Sice ne 2.5 (ona Honda nikdy velkým objemem nekralovala), ale Type R má přeplňovaný VTEC 2.0, 320kobyl a manuál se šestkou, max má 400 Nm.

To je velmi slušný, ale osobně bych upřednostnil Camry


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak tu má kolega na léto objednanou,prý bude stát milion.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No to u nás na trhu je. Sice ne 2.5 (ona Honda nikdy velkým objemem nekralovala), ale Type R má přeplňovaný VTEC 2.0, 320kobyl a manuál se šestkou, max má 400 Nm.

To je velmi slušný, ale osobně bych upřednostnil Camry
Honda uměla i 3,0 Legend,no a toyota udělala V8 Lexus. :mellow:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tak nemusím mít vše top a nejlepší... stačilo by mi jakýkoli z těch dvou  :-D

Honda Civic Type R, top model a top výbava stojí necelý 1m, s nějakýma doplňkama trochu víc. Za tu srandu je to určitě dobrý auto, obzvlášť pokud se drží předešlých Civiců.


Offline Pepe

 Myslím si , že ti , kteří vlastní 2,5 litry , by nechtěli osedlávat 1,2 Turbo verze kteréhokoli výrobce . Objem je objem a s ním se veze i krouťák .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 Pár vozů evropských koncernů , nevím kdy se z emisního hlediska připojí Japonci . :undecided: :-D ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001




Offline Bayern

za 170k no nekup to, podle mě je to auto tak sto litrů pod cenou,zajímavé, ale záhadné  :angry: