GalantWeb

Znak Mitsubishi

Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Ahoj, nějakej  :angry: chmaták mě uloupl jeden diamant a ze týden i druhej z čela auta. Teď je tam už jen jeden a nevzhledná díra. Nemáte někdo jeden zbytečnej, nebo typ kde by se dal okolo Brna sehnat? Originál stojí nekřes
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


pepakudr

  • Host
Pristi tyden jedu pro havarovanyho Galanta 93.Kdyz tam znak bude,tak je tvuj.Ma to,ale jeden hacek.Je bouranej na predek,tak nevim jestli neupadl.Ozvu se.


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
:) Díky, budu doufat
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


pepakudr

  • Host
Jedu pro to v patek.Tak vecer dam vedet.


pepakudr

  • Host

Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Super, co budu dlužnej. když tak mě napiš na OZ
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline tombik

Tak uz jsem diamanty do znaku snad sehnal, rsp nasel jsem cloveka co mi posle diamantiky ze sveho vozu...rozprodava ho po dilech.....

Ale chtel jsem se jeste zeptat na doporuceni cim to prilepit....tak aby jsem ten demantik nerozleptal a neznicil a pritom aby to tam v pohode drzelo a to i v pripade ze projedu myčkou.....

Predem dekuji za odpovedi.
« Poslední změna: 07.08.2008 - 17:03:12 od tombik »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak uz jsem diamanty do znaku snad sehnal, rsp nasel jsem cloveka co mi posle diamantiky ze sveho vozu...rozprodava ho po dilech.....

Ale chtel jsem se jeste zeptat na doporuceni cim to prilepit....tak aby jsem ten demantik nerozleptal a neznicil a pritom aby to tam v pohode drzelo a to i v pripade ze projedu myčkou.....

Predem dekuji za odpovedi.




Chemopren na plasty.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)