GalantWeb

Výfuk

Offline pedros

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Poslední dobou taky sleduji pokles výkonu mého myšáka..Nevíte někdo jestli může být příčinou sníženého výkonu děravý výfuk(konkrétně koncový díl výfuku)??? Ten můj je totiž již zralý na výměnu..
Galant 1996 1.8 116 HP


Offline Alik

urcite to ma ne to nejakej vliv!
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
No...ja ti tak poviem. Keď tuníš výfuk, tak prednÚ čas
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline Rupert

Ahoj.Udělala se mi díra ve výfuku díky korozi.Nevím přesně kde a rád bych ho asi vyměnil celej.Nemáte někdo náhodou jeden schovanej doma v kumbále? :mellow: 97´2.0
galant 97 2.0


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
někde jsem slyšel tvrzení:
přední díl je o výkonu - zadní pak kvůli kraválu  :evil:


Offline Rupert

Dělá to kravál a míň to táhne :D
galant 97 2.0


Offline Rafik

Já mám na prodej zadní a střední díl výfuku Bosal z galanta 96. Je skoro nový, dal jsem si na auto výfuk z 2,5 V6, proto ho prodávám. Leží mi doma, tak kdyby měl někdo zájem, napište a domluvíme se
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rupert

Já mám na prodej zadní a střední díl výfuku Bosal z galanta 96. Je skoro nový, dal jsem si na auto výfuk z 2,5 V6, proto ho prodávám. Leží mi doma, tak kdyby měl někdo zájem, napište a domluvíme se

A bude pasovat na 97?Blbá otázka,ale kolik má výfuk vlastně dílů?Begy píše přední,zadní a ty k tomu ještě střední?Že by tři? :o
galant 97 2.0


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nevim jak žralok ale můj měl střední díl a pak koncovku.


Offline Pepe

 Žralok má : 1) přední díl - nevyrábí se jako ND  :'(
                   2)katalyzátor      možno ND   :angry:
                   3)středový díl  -jako E55- ND č1 - končí před z. nápravou přírubou. :'(
                   4)koncový hrnec              ND č2      :D 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rafik

Tak jestli má žralok stejný výfuck jako galant 93-96 nevím, ale podle mě by měl pasovat. A já jsem kupoval zadní díl (tlumič + koncová část) a střední díl (tlumič + potrubí) takže tak..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Loyd-Krismas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
Máš ještě ten výfuk? Zima mě ho letos zabila a musí jít na výměnu...  :angry:
Galant 1,8 GLSi 1995


Offline Rafik

Jo mám... Zítra tady hodím foto... Jinak jak říkám, je to z 1,8 96tky, takže by to mělo v pohodě pasovat..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Tak konečně tady dávám ty fotky... Zadní díl je teda v dobrém stavu a kus středního, ale ten už je KO, kvůli němu jsem výfuk měnil. Kdyby jsi teda měl zájem nebo někdo jiný, napište cenu, mi to ve sklepě zabírá místo...
« Poslední změna: 31.01.2009 - 17:29:24 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline UHNAK_GTi

http://www.aaavyfuky.cz/index.php?znacka=MITSUBISHI&model=Galant&motor=1.8+-+benz%EDn b

Begy u atmosfer s vyfukmi nespekulovat .... snad okrem tlmicu koli zvuku... inak sa stym sku.via odporove pomery v potruby co je neskutocne nodlezite u atmosfer... jedine ze by si si vedel ktomu adekvatne upravit mapy v ecu ale toasi tasko vobec niekto robi ^_^ takze jedine  u turba+uprava map....
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline ada4

Lidi, nevíte náhodou, jestli je první část výfuku litinová, nebo ocelová? Na mým V6 mi profukují obvodové svary u vlnovců před katalyzátorem, tak bych potřeboval vědět, jestli to můžu zavařit, nebo co jinýho by se s tím dalo dělat?
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Jestli to máš 2.0 V6 tak to normálně můžeš zavařit, mě to dělalo tak před půl rokem, tak jsem to zavařil a mám klidek.