GalantWeb

Bodový Systém

Offline Drak

OnLine rozhovor najdete ZDE
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
"Trestné body může obdržet i řidič nemotorového vozidla. A dokonce i neřidič - tedy osoba, která řídí bez platného řidičského oprávnění," upozornil čtenáře Aktuálně.cz.

to jako že vyvedu něco na kole a seberou mě za to bod na řidičáku?  


Offline Drak

Dostaneš trestnej bod i pokud pojedeš ožralej na koni. Teda teď si nejsem jistej jestli tam není napsaný, že se nesmí na zvířatech jezdit po silnici :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no nechme se překvapit, ale osobně myslím že to tak horký nebude.

Zezačátku zřejmě udělaj nějakýho Kryštofa aby postrašili lidi, potom to zase spadne do šedýho průměru. Osobně nedostávám víc jak jednu pokutu za rok (obvykle rychlost a pásy). Takže se toho moc nebojím a to jezdím celkem jak chci


Offline UHNAK_GTi

ja sy myslím že akurát trošku viac potečie peňazý do policajných vačkov inak nič my budeme stále jazdi't tak ako sa jazdí a ony budÚ ma
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline moskal

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
O tom jestli Ti seberou body kdyz pojedes ozralej na kole jsem cetl nejaky clanek. Vyjadrovali se k tomu pravnici a dosli k nazoru, ze by postih odebrani bodu znevyhodnoval jednu skupinu obyvatel (ty co maji ridicak by prisli o body + pokuta, ale ten kdo by nemel ridicak by zaplatil jen pokutu) Tim padem by to bylo myslim podle tech pravniku v rozporu s listinou lidskych prav a svobod.
Galant Combi 2.0 100kW r.v.97, Zizkov
Moskvic 412 1.5 55kW r.v.75


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no a je to tady..... Kryštof se blíží :rolleyes:  


Guest

  • Host
maybe it is a little off the topic, but where can i find a rims manufacturer??


Monika

  • Host
tady si to proštudujte.....sice jsem na opačné straně řeky...........
 ale chci aby to bylo tak jako dřív!!!! :unsure: